Strona głównaMotoryzacjaZabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Każde zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu jest lepsze niż żadne. To nie ulega żadnym wątpliwościom. Choćby najbardziej banalne, powinno utrudnić kradzież auta. Prawdą jest, że zabezpieczenia antykradzieżowe do samochodu są coraz doskonalsze. Nie zmienia to jednak faktu, że samochody wciąż giną. Zarówno te najnowsze, jak i nieco starsze. Czy istnieje zatem skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą? Sposobu doskonałego nie ma. Na pewno jednak można maksymalnie to utrudnić. Z takiego założenia wychodzą polscy konstruktorzy z firmy Niedźwiedź-Lock w Luboniu pod Poznaniem. Już od ponad 40 lat specjalizują się w produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych do samochodów. Ich marka znana jest w kraju i za granicami. Skuteczne zabezpieczenia uchroniły wiele samochodów przed kradzieżą. To firma, która idzie z duchem czasu. Rozwój technologii pozwolił na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Obecnie zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dają pełną kontrolę właścicielowi auta.

Zabezpieczenie nowego samochodu przed kradzieżą

Zabezpieczenie nowego samochodu przed kradzieżą nie jest trudne. Wiele zależy tu od rodzaju skrzyni biegów w aucie. Niedźwiedź-Lock sprawdza się jednak w każdym pojeździe. Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą polega na mechanicznej blokadzie drążka skrzyni biegów. Bez względu na jej rodzaj. Solidne zabezpieczenie jest skuteczną przeszkodą dla złodzieja. W przypadku elektronicznych skrzyń biegów idealnym rozwiązaniem jest blokada kierownicy. Dyskretna i niezwykle łatwa w obsłudze. Wymaga jedynie właściwego klucza. Dodatkowym zabezpieczeniem może być możliwość zdalnego uruchomienia blokady. W samochodach z drążkiem skrzyni biegów typu JOYSTICK sprawdza się zaś mechaniczna osłona. Prosta w obsłudze. Uniemożliwia sterowanie skrzynią biegów. To niezwykle skuteczne sposoby zabezpieczenia nowego samochodu przed kradzieżą.

Zabezpieczenie starszego auta przed kradzieżą

Zabezpieczenie starszego auta przed kradzieżą musi być skuteczne. Bez względu na markę, czy wiek pojazdu. Oczywistym jest fakt, że musi być też w dobrej cenie. Nie każdego kierowcę stać bowiem na zakup skomplikowanych systemów antykradzieżowych. Idealne zabezpieczenie starszego auta powinno być proste i tanie. Taka właśnie jest blokada skrzyni biegów firmy Niedźwiedź-Lock. Dyskretna i łatwa w obsłudze. Do tego solidna i trwała. Co najważniejsze jednak — skuteczna. Mechaniczna blokada skrzyni biegów uniemożliwia jej obsługę. To skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu. Jednak może się nie sprawdzić we wszystkich modelach aut. Dlatego warto przyjrzeć się innemu zabezpieczeniu. To mechaniczna blokada kierownicy. Ona także jest umocowana do nadwozia. Uniemożliwia obrót kierownicą. Jest nie do złamania w warunkach domowych. Takie zabezpieczenia starszych samochodów skutecznie utrudnią kradzież. Co najważniejsze — pasują do wszystkich aut. Są solidne, trwałe i tanie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne